Firma Handlowa TONEX

ul. Kościelna 7, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

tel. +48 77 483 33 74, tel. kom. 501 630 499

e-mail: tonex@neostrada.pl

Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz materiałów

do pracy w biurze?

 

STORONA W PRZEBUDOWIE

CENY SĄ NIEAKTUALNE

 

F.H."TONEX" powstała na początku 2002 roku. Jesteśmy firmą działającą w branży biuroserwisowej. Dzięki partnerskiej współpracy z wiodącymi producentami oraz importerami, uzyskujemy dla Naszych Klientów towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Głównym celem firmy jest zapewnienie efektywnej obsługi klienta, dlatego też w codziennej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i pracowitością.

Użytkownik systemu wybiera formę dostawy towaru.

Poniższy cennik obowiązuje do paczek o ciężarze nie przekraczającym 20 kg

Dostępne formy to:

W przypadku zamówień złożonych na towary nie będące na stanie magazynu Dystrybutora lub po godzinie 16-tej  czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Dodatkowo w wypadku przesyłek za pobraniem doliczamy z tego tytułu kwotę 10 zł.

  1. Doręczenie przesyłki Odbiorca potwierdza własnoręcznym i czytelnym podpisem na Liście Przewozowym, stwierdzając tym samym prawidłowość wykonania usługi. W przypadku, gdy Odbiorcą jest osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej doręczenie przesyłki potwierdza osoba upoważniona do odbioru.
  2. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące wykonania usługi lub stanu przesyłki, winny być wpisane na Liście Przewozowym przez Odbiorcę w chwili jej przyjęcia.
  3. Z chwilą doręczenia przesyłki wszelkie ryzyka związane z uszkodzeniem lub utratą przesyłki przechodzą na Odbiorcę.

Dystrybutor zastrzega sobie prawo do zmian powyższych warunków.